Zomerschool Talen en cultuur 2019

Zomerschool Talen en cultuur 2019

12 augustus 2019

09:30 - 10:30

Welkomstwoord en Kennismakingsspel

10:30 - 10:45

Pauze

10:45 - 13:00

Taalverwerving 

13:00 - 13:45

Lunch

13:45 - 14:45

Keuzecollege

Gebarentaal als L1, Beppie van den Bogaerde

OF

Kunst van de Kruistochten: Jeruzalem in Europa, Sophie de Boer

14:45 - 15:00

Pauze

15:00 - 16:00

Digitaal Duitsland, Thomas Ernst

16:00 -

Borreltje

13 augustus 2019

09:30 - 10:30

Lachen met God: een beknopte inleiding in de Joodse filosofie, Yaniv Hagbi

10:30 - 10:45

Pauze

10:45 - 13:00

Taalverwerving

13:00 - 13:45

Lunch

13:45 - 14:45

Keuzecollege

Satire en Soldaat in de Slavische literatuur, Eric Metz

OF

Migratiegeschiedenis van prostestanten, katholieken en joden in Amsterdam, Lotte van Hasselt en Hans Wallage 

14:45 - 15:00

Pauze

15:00 - 16:00

Bredero's Amsterdam, Jeroen Jansen

16:00 -

Etentje

14 augustus 2019

09:30 - 10:30

Fragmenten - of hoe Tristan uiteindelijk Tristan en Isolde werd, Jelle Koopmans

10:30 - 10:45

Pauze

10:45 - 13:00

Taalverwerving

13:00 - 13:45

Lunch

13:45 - 14:45

Keuzecollege 

Rondleiding langs de hoogtepunten van het Allard Pierson Museum

OF

Natuur, Kunst, Wetenschap: een rondleiding op Artis, Erik de Jong

14:45 - 15:00

Pauze

15:00 - 16:00

Zelf rondlopen in Artis/Allard Pierson

16:00 -

Kubb spelen in het Oosterpark 

15 augustus 2019

09:30 - 10:30

Op ontdekkingsreis naar jezelf: Spiritueel toerisme in de Heilige Vallei van Peru, Annelou Ypeij

10:30 - 10:45

Pauze

10:45 - 13:00

Taalverwerving

13:00 - 13:45

Lunch

13:45 - 14:45

Keuzecollege

Taboes in het Jeugdtheater, Cock Dieleman

OF

Jihad: De heilige oorlog in de islam, Enes Ulusoy

14:45 - 15:00

Pauze

15:00 - 16:00

Nordic Noir: Scandinavische crime series, Henk van der Liet

16:00 -

Filmvertoning, aansluitend op het college van Henk van der Liet

16 augustus 2019

09:30 - 10:30

Taalverwerving bij kinderen, Imme Lammertink

10:30 - 10:45

Pauze

10:45 - 13:00

Taalverwerving

13:00 - 13:45

Lunch

13:45 - 14:45

Keuzecollege

Multiculturalisme in het oude Rome, Martijn Icks

OF

How Music Works, Ashley Burgoyne

14:45 - 15:00

Pauze

15:00 - 16:00

Uitreiking certificaten en afsluiting van de Zomerschool 2019

16:00 -

Borreltje

registratiebalies
 registratiebalies