Routebeschrijving naar het Hulstkampgebouw, Maaskade 119, 3071 NK Rotterdam ​

Het Hulstkamp Gebouw bevindt zich op het Noordereiland. Letterlijk tussen Rotterdam Noord en Zuid, middenin de Nieuwe Maas. Het eiland is met het vaste land verbonden via de Willemsbrug aan de noordzijde en de Koninginnebrug aan de zuidzijde.

Parkeren

Op het Noordereiland moet u overal betaald parkeren. Het tarief bedraagt €3,00 per uur van maandag t/m zaterdag van 09:00 uur tot 23:00 uur en op zondag van 12:00 uur tot 23:00 uur. U kunt ook parkeren op de parkeerplaats van de Vijf Werelddelen aan de Roentgenstraat. Hier bedraagt het tarief €0,50 per 18 minuten van maandag t/m zaterdag 09:00 uur tot 18:00 uur. Vanaf deze parkeerplaats is het 12 minuten lopen naar het Hulstkamp Gebouw.

Openbaar vervoer

Vanaf Rotterdam Centraal kunt u het Noordereiland bereiken door de trein te nemen naar Blaak en vanaf daar over te stappen op bus 32. Deze stopt bij de haltes Willemsbrug en Koninginnebrug, welke zich op loopafstand van het Hulstkamp Gebouw bevinden.

Over het water met de watertaxi

Rotterdam is op haar mooist vanaf het water! Met de watertaxi wordt u voor de deur van het Hulstkamp Gebouw aan de Maaskade gebracht. U stapt de kade op en loopt zo het gebouw binnen.

Mogelijk gemaakt door
eenvoudig evenementen organiseren
 eenvoudig evenementen organiseren