VIP Tour het Timmerhuis 12 februari 2016

VIP Tour het Timmerhuis 12 februari 2016

Lijst van aanwezigen VIP Tour het Timmerhuis 

1 Bas Pol, van der AIR
2 Astrid Hölzer-Engelhard Astrid Hölzer landscape architect / De Rotterdam Tours
3 Jurgen Gastel, van BBI Investments
4 Tjerk Wetering, van de BNA Kring Rijnmond / BYTR Architecten
5 Edwin Santhagens Buro Sant en Co
6 Henk Stegeman CROON Electrotechniek
7 Lot Defoort de Bijenkorf
8 Robert Vliet, van de Bijenkorf
9 Martine Baltje De Rotterdam Tours
10 Edwin Pad van 't De Rotterdam Tours
11 Sarah Reitema De Rotterdam Tours
12 Kinie Oord, van De Wereld van Smaak
13 Mark Bochoven, van DTZ Zadelhoff
14 Tom Bekker DVP
15 Ad Hofstede Erasmus Academie
16 Clemens Heijs Erasmus MC
17 Job Maurik, van Erasmus University College
18 Esther Wienese Esther Wienese schrijver en gids / De Rotterdam Tours
19 Femke Bakker Feature Design / De Rotterdam Tours
20 Esther Kruik Gemeente Rotterdam, Facility
21 Gábor Everraert Gemeente Rotterdam, Stadsontwikkeling
22 Martin Aarts Gemeente Rotterdam, Stadsontwikkeling
23 Michiel Koorenhof Gemeente Rotterdam, Stadsontwikkeling
24 Judith Verbree GGN
25 Harm Janssen Grip Studio / De Rotterdam Tours
26 Cees Maurits Grontmij
27 Arnaud Knaap, van der Heijmans Vastgoed
28 Arjan Geelen Heijmans Vastgoed
29 Arie Groeneveld Hunter Douglas
30 Iman Fawzi IHC Services
31 Pim Peters IMd raadgevende ingenieurs
32 Mijntje Vervoort International Course Rotterdam Architecture IC-RA / De Rotterdam Tours
33 Jack Hoogeboom Jack Hoogeboom stedenbouw en architectuur / Hogeschool Rotterdam / De Rotterdam Tours  
34 Edward Schuurmans KCAP
35 Catrin Schal KCAP
36 Frans Rijns Kikxdevelopment
37 Guido Combrink Klépierre
38 Vivian Schrauwen Klépierre
39 Carolien Honig Klépierre
40 Jan-Willem Wit, de Klépierre
41 Audrey Court Land Made / De Rotterdam Tours
42 Mieke Winkel-Vullings MIMOA
43 Anne-Marie Ros MTLY / De Rotterdam Tours
44 Jacques Börger Museum Rotterdam
45 Wouter Thijssen MVSA
46 Vincent Taapken New Industry Development
47 Gerben Vos Olivier + Partners Architecten
48 Saskia Simon OMA
49 Kees Casteren, van OMA
50 Ossip Duivenbode, van Ossip Architectuur Fotografie
51 Ralph Jansen Rabo Vastgoedgroep
52 Renate Horst, van der Renate van der Horst Architectuur / De Rotterdam Tours
53 Mirjam Kamp, van de Rotterdam Partners, Congressen
54 Linda Rademaker Rotterdam Partners, Events
55 Maarten Jeuring Rotterdam Partners, Leisure
56 Susanne Dahles-Hordijk Rotterdam Partners, Leisure
57 Sjaak Smeins Rotterdam Science Festival
58 Joeri Brugman Rotterdam Vastgoed Dag
59 Maurice Hermens Royal HaskoningDHV
60 Danny Munster, van Schiphol Group
61 Arjan Beune Stichting Lezen en Schrijven
62 Nazanin Hedayati Stimuleringsfonds Creatieve Industrie
63 Anselm Sintfiet, van  Stimuleringsfonds Creatieve Industrie
64 Anne Vahl Stimuleringsfonds Creatieve Industrie
65 Lidi Brouwer Studio Roosegaarde
66 Nora-Louise Hoekstra Studio Roosegaarde
67 Daan Roosegaarde Studio Roosegaarde
68 Joep Esser Taxateur in opleiding
69 Dick Kooij, van der Techniplan
70 Thomas Kok The Student Hotel
71 Hilde Remøy TU Delft, Real Estate Management
72 Erik Schilderman Wereldhavendagen