Team

Sloep

 

1

Parels van Bru

8Beaufort

Dames team

2

Roeiploeg Utrecht

Doordrijver

Heren team

3

Roeiploeg Utrecht

Doorhaler

Heren team

4

De Stichtse Roeiers

Barbarossa

Heren team

5

Loodsen Amsterdam-IJmond

Laura G

Heren team

6

De Hoeksche Vaarders

De Hertog van Gelre

Heren team

7

Haerlemsche Heeren

Haarlemmerhout

Heren team

8

Zijkanaal K

Greet (voorheen Turftraper 1)

Heren team

9

Tediro

Carma

Heren team

10

Wilde Mossels

Mytilus

Dames team

11

TIOG

Last of the Titanic

Heren team

12

Vrienden  van de Yellow Fin

Yellow Fin

Heren team

13

Heren1

Caatje van Warmond

Heren team

14

Poldersport.com

Polyester

Heren team

15

Boskalis

Viking

Heren team

16

Ekiep 9

Jan van Schaffelaar

Heren team

17

AVERIJ

AVERIJ

Heren team

18

Roeiteam Loodsen Rijnmond

Lootsman

Heren team

19

S.V. Osiris

De Zeeleeuw

Heren team

20

Surfboat Holland

Barracuda

Heren team

21

OudeRot

Doordouwer

Heren team

22

SRV Leeuwarden

Mata Hari

Heren team

23

Meiden van Muyden

Buffel

Dames team

24

JumBootje

De Witte Beer

Heren team

25

SRV Dikkertje

Dikkertje

Heren team

26

WSV Venlo

Mooder Maas

Heren team

27

Spiering heren 2

De Vecht

Heren team

28

Sloeproeien Naarden

Baron van Ghent

Heren team

29

Stichting Sloeproeien Wormerveer

De Huysman

Heren team

30

Zwarte water roeiers Dames

Twister

Dames team

31

Haerlemsche Dames

Icterus

Dames team

32

Brûzergirls

Brûzer

Dames team

33

Zwartewater Roeiers Heren

NWH Salland

Heren team

34

Meidenloos

Roy Hesterman

Dames team

35

Masrova

Remex Liberus

Dames team

36

Masrova

Team Spirit

Heren team

37

Spieringen H4

Gebr. Van Amerongen

Heren team

38

Mannen Voorganck

Voorganck

Heren team

39

GIA

Zusje

Dames team

40

Hel

Schonenvaarder

Heren team

41

Thor

Bergenvaarder

Heren team

42

Snoque Deux

Guinevere

Heren team

43

Ferox gemengd

Bacchus

Heren team

44

Kaagtijgers

De Voorbijganger

Dames team

45

Quo Vadis Ladies

Quo Vadis

Dames team

 

ticket verkoop
 ticket verkoop