website banner

Voorwaarden

Voor deze reis zijn speciale voorwaarden opgesteld. Middels uw aanmelding gaat u akkoord met onderstaande voorwaarden.

  • Bij inschrijving verplicht deelnemer zich te houden aan het vastgestelde reisprogramma, afwijking van het reisschema is niet mogelijk.

  • Sprekers dienen zich eveneens in te schrijven als deelnemer.

  • U dient zelf een reis- en annuleringsverzekering af te sluiten. Let op: deze BernhovenBreed reis geldt als zakelijke reis. Niet alle reisverzekeringen vergoeden in dat geval een annulering.

  • Maximaal 70 deelnemers; bij overschrijding van dit aantal telt het moment van inschrijven en gaan deelnemers uit de doelgroep voor overige deelnemers.

  • Tijdens het congres worden foto's gemaakt. Bij deelname geeft u toestemming aan de organisatie Bernhoven om foto's te maken voor communicatie doeleinden.

Annuleringskosten na aanmelding

  • Annulering zonder kosten is mogelijk t/m 17 maart 2025. Na deze datum bedragen de annuleringskosten 100%.

  • Zoals hierboven vermeld dient u zelf zorg te dragen voor een reis- en annuleringsverzekering.