Dream Dates 15.20- 16.45

Heb jij dat nu ook? Dat je na een netwerk event thuis komt zonder te hebben gesproken met de persoon die je echt had willen spreken?

Tijdens de Dream Dates kan je nu zeker met de sprekers/experts van jouw keuze praten. Je mag ze zelfs al voorafgaand aan het event per mail benaderen om een afspraak van 10 minuten in te plannen binnen dit tijdsframe (15.20-15.30, 15.30-15.40 etc).

Als het nou niet is gelukt een afspraak te plannen kan je ook nog op de dag zelf aanschuiven als de expert tijd over heeft.

Ze zitten voor je klaar in de Centrale Hal en naast de Laurenszaal

Let wel; de Dream Dates lopen parallel aan de pauze (15.20 - 15.45) en aan de pitches van de finalisten (15.45 - 17.00)

 

Thema FAIR CHAIN

Bas van Abel, Founder Fairphone

bas@fairphone.com

 

Sjors Boelaars, Moyee Coffee

sjors@moyeecoffee.com

 

Thema FINANCIEEL

Samuel Waterberg, founder Micro Pensions

samuel@enviu.org

 

Martijn Blom, De Investeerdersclub en Droomzaken

martijn@droomzaken.nl

 

Thema WATER

Nahuel Beccan, Architect/ Urban designer MAP Urban Strategies

info@map-office.nl

 

Gerdien Seegers, Business developer Cordaid

gse@cordaid.nl

 

Thema MARKTTOEGANG

Jacquelien Bunt, Discovered

jacquelien@discovered.us

 

Boris Alberda, Business development manager Entrepreneurship Cordaid

Boris.Alberda@cordaid.nl

 

INDIA

Chelladurai Solomon, Management Consultant en India Advisor voor Cordaid

apfvicindia@gmail.com

 

Thema BUSINESS MODEL

Esther Blom, Enyini

info@enyini.com

 

Thema SALES

Jef van Wingerden, ISTN

jef@istn.nl

 

Thema PRODUCT ONTWIKKELING

Fennie Lansbergen, Business developer Enviu

fennie@enviu.org

 

Chantal Heutink, Founding Director I-Care Pads & Afri-Can Foundation

Chantal.Heutink@afri-can.nl