Dr. Nicole Kroon

Directeur Toezicht, Inspectie SZW

e-mail: LKroon@inspectieszw.nl

 

Jacques Handelé

Dagvoorzitter

Tel.: 06-57543333

e-mail: vraag@antwoordenenvragen.nl

Workshop: Hobbels op weg naar inkomensvoorzieningen

Maragaret Chotkowski

Senior onderzoeker, Inspectie SZW

Tel.: 06-15894658

e-mail: mchotkowski@inspectieszw.nl

Florieke Westhof

Senior onderzoeker, Panteia

Tel.: 079-3222299

e-mail: f.westhof@panteia.nl

Workshop: Het Probleem Samenwerken: Doe de Dinges!

Duco Bannink

universitair hoofddocent Bestuurskunde,  Vrije Universiteit Amsterdam

Tel.: 06-33726559

e-mail: d.b.d.bannink@vu.nl

 Workshop: 18+/18-

Jacolien Steen

Senior onderzoeker, Inspectie SZW

Tel.: 06-11797176

e-mail: jsteen@inspectieszw.nl

 

Astrid Bödeker

senior inspecteur TSD en IGJ

Tel.: 06-52764219

e-mail: Ac.bodeker@igj.nl

Workshop: Duurzame plaatsing jongeren

Hans Koemans

Senior onderzoeker, Inspectie SZW

Tel.: 06-31753139

e-mail: jkoemans@inspectieszw.nl

Peter Vos

Manager SROI, ISS Facility Services

Tel.: 06-38763480

e-mail: Peter.Vos@nl.issworld.com

Richard Brenkman

Arbeidsdeskundige, De Onderwijsspecialisten

Tel.: 06-29587492

e-mail: R.Brenkman@deonderwijsspecialisten.nl


Workshop: Rekenkamers na de decentralisatie

Peter Vijgeboom

Senior onderzoeker, Inspectie SZW

Tel.: 06-15369418

e-mail: hvijgeboom@inspectieszw.nl

Etienne Lemmens

Prae Advies&Onderzoek

Tel.:  06-11226755

e-mail:  etienne@prae-advies.nl

 

Egbert Jongsma

Projectleider decentralisaties sociaal domein en Kenniscentrum GIS & Audit, Algemene Rekenkamer

Tel.:  06-11925027

e-mail:  E.Jongsma@rekenkamer.nl

 



Workshop: Relatietherapie voor W&I en de wijkteams

Nancy Storm

Onderzoekscoördinator, Inspectie SZW

Tel.: 06-11797205

e-mail: nstorm@inspectieszw.nl

Rob van Eupen

Manager Samen Doen Teams Amsterdam Nieuw West,

Gemeente Amsterdam

Tel.: 06-10095522

e-mail: r.van.eupen@amsterdam.nl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

eventdeelnemer inchecken
 eventdeelnemer inchecken