Refereeravond
Het zijn rare tijden en met alle extra werkdruk schieten refereerbijeenkomsten er vaak bij in. Toch is én blijft kennisuitwisseling en deskundigheidsbevordering essentieel bij het uitoefenen van ons vak. Om ook in deze tijd van elkaar te blijven leren, start GGz Centraal Flevoland vanaf december met een reeks online refereerbijeenkomsten. Elk kwartaal houden we met interessante onderwerpen en een beperkt aantal sprekers de balans tussen diepgang en schermtijd.
De aftrap wordt gedaan door Frederik Timmermans, psychiater en voorzitter Commissie Geneesmiddelen GGz Centraal regio Flevoland, op 3 december 2020.
Tijdens zijn opleiding tot psychiater, ruim 10 jaar geleden, werd de basis gelegd voor een soort 'verzameling' van verhalen over muzikanten bij wie sprake zou zijn van psychiatrische stoornissen. Het begon met interesse in de muziek en werd onderhouden door de fascinatie over mogelijke verbanden en causaliteit met zijn vak.
We delen in deze refereerbijeenkomst kennis over de invloed van psychopathologie op het functioneren van musici en andere creatievelingen. Mogelijk kunnen uw patiënten hier profijt van hebben.
Refereeravond ‘Muziek en Psychiatrie’
Congresbureau GGz Centraalcongresbureau@ggzcentraal.nl
Congresbureau GGz Centraalcongresbureau@ggzcentraal.nlhttps://www.aanmelder.nl/refereeravond201203
2020-12-03
2020-12-03
OfflineEventAttendanceMode
EventScheduled
Refereeravond ‘Muziek en Psychiatrie’Refereeravond ‘Muziek en Psychiatrie’0.00EUROnlineOnly2019-01-01T00:00:00Z
Nog niet bekendNog niet bekend