Contact

Voor sprekers, deelnemers, pers, inschrijvingen en algemene vragen
- Boukje van den Bosch, Projectmanager, WeShareTalent LIVE!
- boukje@wesharetalent.com; 06 42 563 250


Word een actieve WeShareTalent deelnemer
Wanneer je vraag of aanbod op het WeShareTalent platform plaats (kosteloos) ben je een actieve WeShareTalent deelnemer. Hiermee kan je tegen een gereduceerd tarief, ‚ā¨395,- per persoon (exclusief btw), deelnemen aan WeShareTalent LIVE! Neem hiervoor contact op met de WeShareTalent ambassadeur in jouw regio.

Noord-Holland: Sjoukje Wynia
- sjoukje.wynia@wesharetalent.com; 06 17 593 839

Utrecht/Flevoland/Gelderland/Overijssel: Jeroen van Zelst
- jeroen.van.zelst@wesharetalent.com; 06 12 119 697

Friesland/Groningen/Drente: Gerda van Limburg
- gerda.van.limburg@wesharetalent.com; 06 10 029 864

Zuid-Holland/Zeeland/Brabant/Limburg: Frank Paridaens
- frank.paridaens@wesharetalent.com; 06 27 011 165

Nederland: Michel Verspui
- michel.verspui@wesharetalent.com; 06 53 241 814