Programma
28 oktober 2026
Ontvangst met koffie, thee en een worstenbroodje in het Fata Morgana Paleis
Welkom samen met Daan Nieber, Martijn van Sabben en Beatrice Dormans
Van medewerkers naar ambassadeurs, van gasten naar fans
Oud inspiratiemanager bij De Efteling, Frans Goenee, ontwikkelde een methodiek die bouwt aan een gastvrije cultuur.
Binnen De Efteling zorgt dit voor betere prestaties, minder verzuim en loyale medewerkers. Daarnaast heeft men plezier en creëert men op deze wijze de beste recruiters.
Door zijn 35 jaar ervaring deelt hij vol passie zijn inzichten en lessen en geeft voorbeelden hoe je zijn methodiek in iedere organisatie kunt toepassen.
Korte pauze
Tafelgesprek met Arno Visser, Daan Nieber en onze leden
Arno Visser, voorzitter van Bouwend Nederland en presentator Daan Nieber gaan met elkaar én met leden in gesprek over politiek, actuele ontwikkelingen, de krapte op de arbeidsmarkt en de impact daarvan op de bouw- en infrasector. In een open tafelgesprek delen leden hun ervaringen, zorgen, kansen en ideeën. Een gesprek over trots op het vak, de nuchterheid in de sector én de maatschappelijke waarde die bouw en infra leveren in een periode vol politieke en maatschappelijke uitdagingen.
Keuzeprogramma
a) Bezoek aan het park op eigen gelegenheid
b) Danse Macabre, een kijkje achter de schermen: ontwerper Jeroen Verheij en Architectonisch ontwerper Koen Kennes nemen je via een presentatie mee in het creatieve en bouwkundige/architectonische proces van van Danse Macabre.
Foodmarkt met een diversiteit aan gerechten met voor ieder wat wils!
Einde van de Regiodag
Regiodag Regio Zuid
Regiodag Regio Zuidregiozuid@bouwendnederland.nl
Regiodag Regio Zuidregiozuid@bouwendnederland.nlhttps://www.aanmelder.nl/173360/subscribe
2026-10-28
2026-10-28
OfflineEventAttendanceMode
EventScheduled
Regiodag Regio ZuidRegiodag Regio Zuid0.00EUROnlineOnly2019-01-01T00:00:00Z
EftelingEftelingEuropalaan 1 5171 KW Kaatsheuvel Nederland