Intervisie voor senior omgevingsmanagers

Om het meeste uit de intervisie te halen, is het belangrijk dat iedereen bij alle geplande bijeenkomsten aanwezig is. Intervisie is een gezamenlijk
leerproces waarin we bouwen aan vertrouwen, openheid en verdieping. Wanneer dezelfde groep deelnemers elke keer aanwezig is, kunnen we beter op elkaars vragen en casussen voortbouwen en ontstaat er meer continuïteit in het gesprek. We vragen je daarom om de genoemde datums alvast te reserveren in je agenda.

LET OP! INDIVIDUELE LIDMAATSCHAPPEN ZIJN PERSOONSGEBONDEN. ALS JE GEEN LID BENT VAN POM BETAAL JE 200,- EXCL. BTW.

Medewerkers van organisaties die een samenwerkingsovereenkomst hebben met POM kunnen zich  als lid van POM gratis aanmelden. Check hier of jouw organisatie een samenwerkingsovereenkomst heeft met POM.

Totaal: € 0,00

Inclusief € 0,00 btw

Mogelijk gemaakt door
eenvoudig evenementen organiseren
 eenvoudig evenementen organiseren