DSO 2025
Sportcampus Zuiderpark in Den Haag
Dag van het Sportonderzoek
Op 12 en 13 november worden de Nacht en Dag van het Sportonderzoek georganiseerd door een samenwerking tussen twee kennisinstellingen, namelijk De Haagse Hogeschool en Technische Universiteit Delft.
Dit jaar is het thema ‘From research to impact – together we move’.
De 2025 editie wordt gehouden in Den Haag en zal vernieuwend zijn voor de bekende DSO-gast. We hebben het programma drastisch omgegooid en sturen op samenwerking. Daarmee sluiten we aan bij de maatschappelijke opdracht van verbinden en samenwerken. Op deze manier kan onderzoek écht impact maken in de maatschappij en het in beweging brengen van verschillende doelgroepen.
Nieuw op het programma zijn de co-creation labs. Deze sessies zijn met name bedoeld om de verbinding tussen hbo & wo te intensiveren en te leren van elkaar. De sessies worden ingedeeld op gezamenlijke thematiek. Ook kun je kiezen voor challenges. Deze sessies met uiteenlopende onderwerpen rondom onderzoek zijn met name gericht op het aanleren en/of verdiepen van onderzoekvaardigheden.
Tot 1 oktober 2025 kunnen geïnteresseerden zich aanmelden om een onderdeel van het programma (mee) te organiseren. Kijk op deze pagina voor meer informatie en de verschillende onderwerpen.
De Nacht van het Sportonderzoek
12 november 2025
Bleyenberg Den Haag
De Dag van het Sportonderzoek
13 november 2025
Sportcampus Zuiderpark in Den Haag
Contact organisatie: info@dagvanhetsportonderzoek.nl
Locatie
De Nacht van het Sportonderzoek
Bleyenberg
Grote Markt 10
2533 SR Den Haag
De Dag van het Sportonderzoek
Sportcampus Zuiderpark
Meester P. Droogleever Fortuynweg 22
2533 SR Den Haag