Paul Schurink | 12.30 uur
Op Future Builders Day 2026 ontvangen we tijdens de College Tour niemand minder dan Paul Schurink, Sustainable Power Expert voor Live Entertainment.
Paul werkt samen met artiesten als Coldplay aan concerten die volledig op duurzame energie draaien. Geen ronkende dieselgeneratoren, maar slimme batterijsystemen en Smart Grids. Net terug van een tour van 6 maanden door de USA komt hij op 26 november naar FBD om zijn kennis en ervaringen te delen met studenten.
En dat past perfect bij ons thema BUILD THE BEAT. Want een tijdelijk festivalterrein en een bouwplaats hebben verrassend veel gemeen. Hoe zorg je voor voldoende duurzame stroom? Hoe vang je piekbelasting op? En wat kan de bouw leren van de manier waarop grote concerttours hun energievoorziening organiseren?
Jij stelt de vragen
Dit wordt geen verhaal waarbij je alleen maar achterover leunt. Tijdens de College Tour gaan jij zelf met Paul in gesprek.
- Er zijn slechts 100 plekken beschikbaar
- Inschrijven kan alleen als je bij de aanmelding *een vraag voor Paul invult*
- Tijdens FBD krijg jij de kans om jouw vraag live aan Paul te stellen
Future Builders Day 2026
Future Builders Day 2026evenementen@bouwendnederland.nl
Future Builders Day 2026evenementen@bouwendnederland.nlhttps://www.aanmelder.nl/future-builders-day/subscribe
2026-11-26
2026-11-26
OfflineEventAttendanceMode
EventScheduled
Future Builders Day 2026Future Builders Day 20260.00EUROnlineOnly2019-01-01T00:00:00Z
Fokker TerminalFokker TerminalBinckhorstlaan 249 2516 BB Den Haag Nederland