Kansen creëren, financiering verbreden
De financiering van de kunst- en cultuursector staat onder druk. Wegvallende subsidies en stijgende operationele kosten maken het voor culturele organisaties steeds belangrijker om hun financieringsmix te verbreden en professionaliseren.
Tijdens de inspiratiemiddag Learn from the best in het Rijksmuseum staat centraal hoe organisaties in de kunst- en cultuursector gebruik kunnen maken van onder meer sponsoring, particuliere gevers, crowdfunding, vermogensfondsen en andere financieringsvormen. Aan de hand van praktijkvoorbeelden, ervaringen en concrete inzichten delen professionals uit de kunst- en cultuursector, het bedrijfsleven en de fondsenwereld hun kennis.
Het programma biedt volop ruimte om inspiratie op te doen en de opgedane inzichten direct te vertalen naar de eigen praktijk. Daarnaast is er gelegenheid om vakgenoten uit de kunst- en cultuursector te ontmoeten en ervaringen uit te wisselen.
‘Learn from the best’ is een praktische, verbindende en interactieve middag vóór en dóór de kunst- en cultuursector. Deelnemers gaan naar huis met nieuwe inzichten, praktische handvatten en waardevolle contacten waarmee zij binnen hun eigen organisatie verder kunnen.
Het inhoudelijke programma begint met een netwerklunch en wordt afgesloten met een borrel. Daarna is de Eregalerij van het Rijksmuseum na sluitingstijd exclusief geopend voor deelnemers aan het evenement.
Deze inspiratiemiddag is een initiatief van:
En wordt mede mogelijk gemaakt door:
Sprekers
Locatie
Rijksmuseum
Museumstraat 1
1071 XX Amsterdam
Het Rijksmuseum is goed bereikbaar met het openbaar vervoer, de fiets en de auto. Het museum bevindt zich aan de Museumstraat 1 in Amsterdam, aan het Museumplein. In de omgeving zijn verschillende parkeermogelijkheden en onder het Museumplein bevindt zich parkeergarage Q-Park Museumplein. Ook zijn er diverse P+R-locaties aan de rand van Amsterdam vanwaar je met het openbaar vervoer naar het museum kunt reizen.
Inspiratiemiddag Learn from the best
Inspiratiemiddag Learn from the bestsponsorreport@sportsmedia.nl
Inspiratiemiddag Learn from the bestsponsorreport@sportsmedia.nlhttps://www.aanmelder.nl/learn-from-the-best
2026-11-19
2026-11-19
OfflineEventAttendanceMode
EventScheduled
Inspiratiemiddag Learn from the bestInspiratiemiddag Learn from the best0.00EUROnlineOnly2019-01-01T00:00:00Z
Nog niet bekendNog niet bekend