Summer School 2026
Aanmelden
Summer School 2026
  • Aanmelden
  • Programma
  • Locatie
  • Trainingen
Summer School 2026
  • Aanmelden
  • Programma
  • Locatie
  • Trainingen
  • Login

Pieter Jan Halma - Feiten/cijfers/onderzoek; op welke vraag wil jij een antwoord?

Woensdag 15 juli van 10:00 - 11:30 uur (online)
Dinsdag 18 augustus van 15:00 - 16:30 uur (online)

Wil jij in anderhalf uur helemaal bijgepraat worden over wat er speelt in de bouw en infra? Dan is deze SummerSchool iets voor jou!
Tijdens deze interactieve online sessie (via Teams) neem ik je mee in de wereld van feiten, cijfers en marktonderzoek binnen Bouwend Nederland. 

>> Schrijf je in als je…
… wilt weten hoe het economisch gaat met de bouw en infra
… benieuwd bent wat er speelt op het gebied van marktonderzoek binnen BNL
… wilt ontdekken wat je allemaal kunt met het dashboard BouwActueel
… input zoekt voor je jaarplannen, gesprekken of adviezen
… gewoon eens wilt snappen waar “die cijfers” nou vandaan komen

Waarom je dit niet wilt missen:
•    beter onderbouwd het gesprek in gaat met collega’s, leden en stakeholders
•    sneller de juiste cijfers en informatie weet te vinden
•    kans maakt om een gele zak M&M’s van 400 gram (en kunt toetreden tot de BNL feiten- en cijfersquiz Wall of fame)

Je kunt kiezen uit 15 juli (ochtend) of 18 augustus (middag); dus er is vast wel eentje die past 😉.


Christiane Hogeweg & Jan Overtoom - Bestuursacademy voor collega's

Donderdag 23 juli van 10:00 - 11:00 uur (online)

De Bestuursacademy organiseert een breed scala aan bijeenkomsten en trainingen voor onze bestuurders: van introductiebijeenkomsten voor nieuwe bestuurders tot verdiepende trainingen, strategiesessies en inspirerende masterclasses. Deze worden niet alleen goed bezocht, maar ook zeer gewaardeerd. Des te belangrijker dat ook medewerkers van BNL weten wat bestuurders hier precies meekrijgen.

Wat staat er eigenlijk op het programma? Welke thema’s en vaardigheden komen aan bod? En wat betekent dat voor jou in de praktijk — of je nu veel samenwerkt met bestuurders, zoals verenigingsmanagers, of vanuit een andere rol bijdraagt binnen BNL?
In deze sessie nemen we je mee in het trainingsaanbod en lichten we een aantal onderwerpen inhoudelijk toe. Maar we doen dat niet alleen: jouw input staat centraal. Welke thema’s spreken jou aan? Waar ben je nieuwsgierig naar? Samen bepalen we welke onderwerpen we tijdens deze summerschooltraining direct bij de kop pakken.


Mathijs Rooling - Workshop politiek

Maandag 17 augustus van 10:00 - 11:00 uur (fysiek)

Het gaat zowel op de Plenaire maandag als intern vaak over politiek. Als je hier niet in thuis bent kan dit best 'abracadabra' zijn. In mijn tijd als fractiemedewerker bij de VVD het e.e.a. geleerd over het politieke proces; hoe een Tweede Kamer werkt, wat erbij komt kijken als je Kamerlid bent en hoe besluiten tot stand komen.
 
Ik geef veel van dit soort presentaties aan onze leden. Bezien dus vanuit 'de andere kant' en niet vanuit sectorperspectief. Wellicht is dit interessant. Kunnen dit dan natuurlijk ook breder trekken naar onze rol als Bouwend Nederland en hoe dit op infrastructuur gaat


Ron Wesseling - Vakgroepen binnen Bouwend Nederland

Donderdag 27 augustus van 10:00 - 11:30 uur (online & fysiek)

Naaste het reguliere lidmaatschap bij Bouwend Nederland kunnen leden ook kiezen voor een aanvullend lidmaatschap bij een vakgroep. Tijdens deze workshop gaan we in op wat is een vakgroep, welke vakgroepen zijn er, wat doet een vakgroep, etc.. Wil jij hier meer van weten, meld je dan aan. 


Annique Bon & Esther Zeemeijer - Aanmelder.nl

1. Beginner cursus voor aanmelder.nl
Maandag 13 juli van 10:00 tot 11:00 uur (fysiek)
Dinsdag 18 augustus van 10:00 tot 11:00 uur (fysiek)

Ben je nieuw met aanmelder.nl of heb je er nog weinig ervaring mee, maar organiseer je wel bijeenkomsten? Dan is deze beginnerscursus de perfecte start. In deze cursus leer je de basis van het platform kennen, zodat je aan de slag kunt.
Je ontdekt onder andere waar je de aanmeldingen van jouw bijeenkomst kunt terugvinden en hoe je instellingen kunt aanpassen. Ook leer je waar je ziet wie er is uitgenodigd en wat de belangrijkste knoppen en functies zijn binnen het systeem. Daarnaast besteden we aandacht aan het praktisch gebruik, zoals het aanmaken van een QR-code waarmee je deelnemers eenvoudig kunt inchecken via je telefoon.
 
2. Opfriscursus voor aanmelder.nl
Donderdag 23 juli van 10:00 tot 11:00 uur (fysiek)
Heb je al eerder met aanmelder.nl gewerkt, maar wil je je kennis weer even opfrissen? Dan is deze cursus ideaal, zeker met het oog op het vernieuwde dashboard.
In deze training krijg je opnieuw inzicht in wat belangrijk is om goed in te vullen binnen aanmelder.nl, mede omdat deze gegevens vaak doorwerken naar de website. Je leert waar je alles kunt vinden en hoe je onderdelen zoals het programma of een aanmeldformulier correct invult. Daarnaast gaan we dieper in op de verschillende toepassingen van het platform, zodat je er nog meer uit kunt halen. Uiteraard komt ook het aanmaken van een QR-code voor het inchecken weer aan bod.
 
3. Gevorderde cursus voor aanmelder.nl
Donderdag 20 augustus van 10:00 tot 11:00 uur (fysiek)
Werk je regelmatig (bijvoorbeeld wekelijks) met aanmelder.nl en ben je al goed bekend met de functionaliteiten? Dan is de gevorderde cursus geschikt voor jou.
In deze cursus ga je verder de diepte in en haal je nog meer uit het platform. Omdat deze training bedoeld is voor ervaren gebruikers, is het belangrijk dat je de basis volledig beheerst. Vooraf vragen we je daarom een korte enquête in te vullen. Op basis van je antwoorden bepalen we of deze cursus goed aansluit bij jouw niveau, of dat een opfriscursus toch beter past.


AVK - Diverse AI Trainingen

1. Notuleren met AI
Dinsdag 14 juli van 09:00 tot 12:00 uur (fysiek)
Dinsdag 18 augustus van 09:00 tot 12:00 uur (fysiek)


2. Copilot (premium) Update
Donderdag 16 juli van 09:00 tot 11:30 uur (online)
Maandag 17 augustus van 13:00 - 15:30 uur (online)


3. Copilot Agents
Donderdag 16 juli van 13:00 tot 15:30 uur (online)
Maandag 24 augustus van 13:00 tot 15:30 uur (online)


4. DeepDive Copilot
Dinsdag 25 augustus van 13:00 tot 16:00 uur (fysiek)

 

Summer School 2026

Summer School 2026Registratiewebsite voor Summer School 2026

Summer School 2026academy@bouwendnederland.nl

Summer School 2026academy@bouwendnederland.nlhttps://www.aanmelder.nl/175811/subscribe

2026-07-13

2026-08-28

OfflineEventAttendanceMode

EventScheduled

Summer School 2026Summer School 20260.00EUROnlineOnly2019-01-01T00:00:00Z

Nog niet bekendNog niet bekend